Hakkımızda

Allpoints Restaurant Group olarak yenilikçi, yerelliğe ve sürdürülebilirliğe önem veren, iyi fiyat, iyi yemek ve lezzet standardizasyonunu öncelik olarak gören yapımız ile yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Sektöre değer katan ve ivme sağlayan yeni projelerimizin yanı sıra;

Herkesin Buluşma Noktası olan Midpoint’ten sonra Lezzetin Keyifli Hali sloganıyla misafirlerine ev sahipliği yapan Welldone’ı, klasikleşmiş kült meyhane atmosferini Beyoğlu Tünel’in mimarisi ve lezzetli mezeleriyle sunan Akbaba’lı Meyhane’yi, yeni nesil yemekli müzikli eğlence anlayışını benimseyen BiDaha’yı, yeni nesil gastropub deneyimi yaşatan Poco Loco’yu, ve İstanbul'da birçok kişinin ilk burger deneyimini yaşadığı, dünün ve bugünün de gençlerine hizmet veren Kırıntı'yı da bünyemize katarak büyümemizi sürdürüyoruz.

Sektörde bugün Midpoint markamız İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Bursa, Antalya ve Mersin olmak üzere 7 şehirde 34 restoranıyla faaliyetini sürdürmektedir. Tecrübelerimiz ile yaratığımız ikinci markamız Welldone, 7 şubesiyle Ankara ve İstanbul'da, Kırıntı markamız ise 3 şubesiyle İstanbul, ve 1 şubesiyle İzmir’de hizmet vermektedir.

Ülke ekonomisi için sektörümüzde katma değerli projeler yaratmaya devam ederken önümüzdeki dönemde Midpoint markamız ile Avrupa'ya açılmaya da hazırlanıyoruz.